Balestrino
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
      M.B.  Y8erm4g ▶Добре дошли!
в Балестрино

На пръв поглед, малкото градче Балестрино, изглежда идеално за отдих, разходка сред природата и тишина, която големият град не може да предостави. Само дето това китно градче, което изглеждаше така недокоснато от злото, криеше своите най-тъмни тайни. Хората изчезваха в гората, предполагайки се, че са отвлечени, но отново - без никакви доказателства. Нямаше нито кой да се обвини, нито какво да се направи. Някои посочваха с пръст укриващите се престъпници, но нищо не водеше към тях, изглежда напълно невинни. Други път смятаха, че присъстват някакви демонични, паранормални същества, които им причиняваха всичко това. Всеки сам избираше в какво да вярва.



BGtop Гласувайте за моя сайт в БГ чарт RealTop.net
      M.B.  SukQ883 ▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

      M.B.  D7C7tm6 ▶Какво ново?
Latest topics
» Размяна на банери
      M.B.  EmptyСъб Дек 21, 2013 11:49 am by nemesis;

» soldier on, sodier on
      M.B.  EmptyВто Дек 03, 2013 10:51 pm by - n.o.r.a.

» Търся си другарче, за Рп.
      M.B.  EmptyВто Дек 03, 2013 10:09 am by Alison

»  Alison
      M.B.  EmptyПон Дек 02, 2013 10:11 pm by - n.o.r.a.

» Galaxy Night
      M.B.  EmptyНед Дек 01, 2013 4:46 pm by Emmanuelle;

» i need a little help.
      M.B.  EmptyНед Дек 01, 2013 4:19 pm by George Wilson

» What the girls want :Alexandra & Emmanuelle:
      M.B.  EmptyСъб Ное 30, 2013 10:30 pm by Emmanuelle;

» And I remember all those crazy things ya said. You left them running through my head. You're always there. You're everywhere. But right now I wish you were here. - [ rose and adrian ]
      M.B.  EmptyЧет Ное 28, 2013 5:37 pm by Rose Queen

» 3 months ago.
      M.B.  EmptyЧет Ное 28, 2013 2:12 pm by George Wilson

      M.B.  Dxcuc7d ▶Екипа

Vincent.

▶administrator


- n.o.r.a.△

▶administrator


Charles Darwin

▶administrator


.△.VIVIAN

▶moderator


orion·

▶ moderator


Alexandra..

▶moderator

      M.B.  Di9ta4O ▶Top posters

M.B.

2 posters

Go down

      M.B.  Empty M.B.

Писане by .maya △ Чет Ное 21, 2013 2:24 pm









maya baker

YOUR SEX TAKES ME TO PARADISE
18 | human | student
Преди 13 години
- Скарлет ! -гласът ми се разнесе из стаята.-Къде си ?
Обикалях къщата във търсенето на сестра си.Играехме на криеница.Нашата любима игра.Тъй като къщата беше доста голяма имаше милион места където можехме да се скрием.Сега беше мой ред да я търся.Влязох във стаята на нашите.Погледнах под леглото.Нямаше я там.По принцип не ни даваха да влизаме тук и въпреки това ..
-Мая! -Гласът ми на майка ми ме стресна.-Какво правиш тук ? Колко пъти да ти казвам да не влизаш тук ? 
-Извинявай майко .. -казах с наведена глава.Толкова мразех когато се случваше така.-Няма да се повтори.
-И миналия път каза така.. Бързо махай се от тук освен ако не искаш да си наказана.
Излязох на бързо,разревана.Затичах се към нашата стая.Свих се на топка на леглото.След малко вратата се отвори и влезе Скарлет.Дойде и ме прегърна.
-Спокойно, Мая .. нищо не е станало.Аз само и единствено хлипах.Нямах сили да говоря.-Хайде успокой се.-каза ми тя и избърса сълзите ми.-Знаеш че винаги ще съм до теб.. каквото и да става нали ?
-Знам .. -казах тихо и прегърнах сестра си.

В гимназията:
-Мая.. -Джейк,гаджето ми дойде при мен,докато с приятелките ми обядвах.-Трябва да поговорим.
Изражението му хич не ми хареса.
-Какво има .. да не се е случило нещо ?
-Аз .. ти ... ние трябва да скъсаме ..-каза той без да ме поглежда.
-Но защо.. какво ? -едвам сдържах сълзите си.Все така избягвай погледа ми се обърна към друго момиче във другия край на столовата.Скарлет..Посегна да си върви.
-Ще съжаляваш,Джейк, ако тръгнеш с нея.Обещават ти  .. ще ти съсипя живота! 
Погледите ни се срещнаха.Той поклати глава и си тръгна.Върнах се при момичетата.Вече не можех.. сълзите ми рукнаха едва след друга.
-Мая ! Какво е станало ? Видях те да говориш с Джейк да не би .. 
Вдигнах поглед.Спиралата ми се беше размазана.Цялата треперех а когато видях загриженото лице на Скарлет се изправих.
-Ах ти .. малка проклета кучко .. не ти ли стига всичко,което направи за да може родителите ни, да ме намразят ,а сега и да откраднеш гаджето ми ? От този момент нататък ти си нищо .. нищо ! 
Момичетата наоколо заклатиха неодобрително глава.
-Спокойно Мая .. -започнаха да ме успокояват.

Преди време:
Промъкнах се тихо.Беше 4 сутринта.След поредната ми пиянска и развратна вечер трябваше да внимавам да не ме разкрият.Във цялата къща цареше мъртвешка тишина.Бях събула токчетата и ги носех в ръка.Вървях на пръсти и точно когато стигнах стълбите за да се кача в стаята ми лампата светна.
-Къде беше ? -гласът на сестра ми наруши тишината.
-От кога те интересува ? -отвърнах с презрение.
-Много добре знаеш че ме интересува,Мая .. -каза тя.Мразех когато се правеше на толкова загрижена.-Компанията ти изобщо не ми харесва
-Не е твоя работа къде и с кого излизам .. а още по малко и какво правя с тях ! Ясна ли съм ? Така или иначе вече се превърнах във разочарование за майка ни и баща ни.
Тръгнах нагоре но гласът и ме спря.
-Ти много добре знаеш че те обичат,просто се опитват да те предпазят.
-Да ме предпазят .. от какво ? От живота ? Не виждаш ли .. те не правят нищо за мен.Единствено ми дават пари,за да ги прахосвам.. Никога няма да бъда като теб Скарлет .. Те никога няма да ме обичат както теб.
И без да чакам отговор се качих в стаята ми.Затворих вратата и се отправих към огледалото.Огледах се.Сресах кафявата ми коса,която падаше по рамената ми.Зад тежкия грим,който махнах се видяха две поразително сини очи.Избърсах червилото от подпухналите ми устни.Накрая .. просто махнах тесните дрехи.Имах фигурна на която милиони момичета завиждаха.. но аз никога не се бях харесвала .. само и единственото защото приличах толкова много на Скарлет ..


-Пуши /цигари, трева, крек/
-Пие.
-Употребява наркотици. /амфети, кокаин/ 
-Слуша метъл и рок.
-Обича безразборния секс.









.maya △
.maya △

Брой мнения : 29
Join date : 18.11.2013

Върнете се в началото Go down

      M.B.  Empty Re: M.B.

Писане by - n.o.r.a. Чет Ное 21, 2013 2:36 pm

добре дошла :)
- n.o.r.a.
- n.o.r.a.
Vincent sunshine
Vincent sunshine

Брой мнения : 561
Join date : 16.11.2013

https://ghostscanthurtyou.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите