Balestrino
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
You wanna know the truth about love? Y8erm4g ▶Добре дошли!
в Балестрино

На пръв поглед, малкото градче Балестрино, изглежда идеално за отдих, разходка сред природата и тишина, която големият град не може да предостави. Само дето това китно градче, което изглеждаше така недокоснато от злото, криеше своите най-тъмни тайни. Хората изчезваха в гората, предполагайки се, че са отвлечени, но отново - без никакви доказателства. Нямаше нито кой да се обвини, нито какво да се направи. Някои посочваха с пръст укриващите се престъпници, но нищо не водеше към тях, изглежда напълно невинни. Други път смятаха, че присъстват някакви демонични, паранормални същества, които им причиняваха всичко това. Всеки сам избираше в какво да вярва.



BGtop Гласувайте за моя сайт в БГ чарт RealTop.net
You wanna know the truth about love? SukQ883 ▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

You wanna know the truth about love? D7C7tm6 ▶Какво ново?
Latest topics
» Размяна на банери
You wanna know the truth about love? EmptyСъб Дек 21, 2013 11:49 am by nemesis;

» soldier on, sodier on
You wanna know the truth about love? EmptyВто Дек 03, 2013 10:51 pm by - n.o.r.a.

» Търся си другарче, за Рп.
You wanna know the truth about love? EmptyВто Дек 03, 2013 10:09 am by Alison

»  Alison
You wanna know the truth about love? EmptyПон Дек 02, 2013 10:11 pm by - n.o.r.a.

» Galaxy Night
You wanna know the truth about love? EmptyНед Дек 01, 2013 4:46 pm by Emmanuelle;

» i need a little help.
You wanna know the truth about love? EmptyНед Дек 01, 2013 4:19 pm by George Wilson

» What the girls want :Alexandra & Emmanuelle:
You wanna know the truth about love? EmptyСъб Ное 30, 2013 10:30 pm by Emmanuelle;

» And I remember all those crazy things ya said. You left them running through my head. You're always there. You're everywhere. But right now I wish you were here. - [ rose and adrian ]
You wanna know the truth about love? EmptyЧет Ное 28, 2013 5:37 pm by Rose Queen

» 3 months ago.
You wanna know the truth about love? EmptyЧет Ное 28, 2013 2:12 pm by George Wilson

You wanna know the truth about love? Dxcuc7d ▶Екипа

Vincent.

▶administrator


- n.o.r.a.△

▶administrator


Charles Darwin

▶administrator


.△.VIVIAN

▶moderator


orion·

▶ moderator


Alexandra..

▶moderator

You wanna know the truth about love? Di9ta4O ▶Top posters

You wanna know the truth about love?

2 posters

Go down

You wanna know the truth about love? Empty You wanna know the truth about love?

Писане by .Ezra Rheon Нед Ное 24, 2013 5:20 pm


It's rage and it's hate, and a sick twist of fate
and that's the truth about love
Краят на лятото ухаеше на обреченост, на безнадеждност. Във въздуха се носеше мирис на запалени наведнъж поне дузина кибритени клечки, а бе едва средата на август. Въпреки влажността на въздуха и наситената горещина в него, кафето ми изстиваше. Вероятно защото от половин час не бях докосвал порцелановата чаша, а това бе накарало горчивата напитка с цвят на катран да ми се обиди. Погледът ми минаваше през всичките маси на кафенето и продължаваше до ъгъла на улицата. Малко преди него имаше площад с малък фонтан, който веднъж опитах да нарисувам, макар да съм наясно, че не ме бива в изкуството. Умея да го разбирам, да му се наслаждавам, но не и да го забелязвам. Драсканицата си оставих на масата заедно с празната чаша кафе и вероятно вятърът я е отвял на някъде след като тръгнах или някой бе видял в нещо в нея и сега украсяваше нечия стена. Защо ви казва всичко това ли?
Защото на ръба на фонтана седеше тя.
Пушеше тънки цигари с розови ленти някъде към края, които вадеше от симпатична бледо жълта кутийка със синя декорация. Почти винаги носеше русата си коса на небрежен кок на тила, но понякога я виждах и без него. Предпочиташе деловите костюми с тъмно синьо райе и светла риза, но през лятото си позволяваше да разнообрази с някоя къса рокля с четвърт ръкав и геометричен десен. Въпреки разстоянието всеки път имах чувството, че погледът ѝ е фокусиран в мен, а не се рееше свободно по хоризонта. Работеше в малко акционерно дружество и за възрастта си от двадесет и четири години заемаше един наистина висок пост.
- Ти си писател, нали? – попита, когато приближих фонтана и седнах на ръба, оставяйки няколко сантиметра помежду ни. Нямам представа какво я накара да помисли, че съм писател. В интерес на истината в гимназията често запълвах времето си с безсмислени драсканици, но ми липсва волята да довърша нещо. Майка ми винаги е повтаряла, че нищо няма да излезе от мен. Твърде лесно се отказвам от онова, което започна. Затова и нямам работа. Постъпих с желанието да изучавам архитектура, но се отказах след втората година. Не записах друго. Вероятно именно тази волност, с която вървя по улиците, и леко бохемският стил я накараха да ме приеме за писател.
- Всъщност се занимавам с дребни техники. – отговорих с леко повдигане на рамене. Не беше нещо важно. Чичо ми бе часовникар. Предполагам от него наследих интереса към разни ремонти и разучаването на разни неща. Никога не съм бил добър по математика. По отношение на физиката и информатиката някак минавах между капките, но не може да се каже, че и в това ме биваше. Затова и избрах архитектурата, макар че вече ви стана ясно, че и в рисуването не струвам. Поне бе по-лесно да чертая, отколкото да помня формули. Интересното е, че всички тези неща все пак отново ме намериха. Започнах с мобилния си телефон, след това с алармата, микровълновата, тостера и машата на последната ми приятелка, с която впрочем отношенията не бяха крайно близки от самото начало. Винаги ме привличат неподходящия тип жени. Тази, за която говорим, бе перфекционист и не успя да приеме факта, че излиза с безделник. Предишната пък се оказа екстремна защитничка на природата и за три месеца се сбогувах с пилешките пържоли, а апартамента ми се превърна в зоологическа градина.
- Мислил ли си за нещо повече от дребни техники? – попита ме и този път обърна глава към мен. В зелените ѝ очи можех да прочета неизказано предложение. От близо човек можеше да забележи бледите лунички по носа и скулите ѝ. Нямаше нужда да мисля преди да поклатя отрицателно глава. Никога не съм мислел, че мога да изкарвам пари от това. Беше просто хоби, което запълваше времето, в което спокойно бих могъл да се самосъжалявам и да повтарям как никога няма да взема живота си в ръце. Уловката бе, че тя не говореше за пари. Говореше за много пари и то не такива, които ще ми се плащат, а такива, които като екип щяхме да отмъкнем от други. Сещате се как завърши всичко, нали?
Всички бяха доволни, когато акциите на инвеститорите отново повишиха стойността си. Акционерното дружество, за което Савана работеше се превърна в предпочитане за едрите риби в бизнеса. Не задавах въпроси. Просто си вършех работата. Отговарях за достъп до различни файлове без да ме интересува какви са. Гордо обяснявах на майка ми как работя като програмист, когато всъщност съм извършвал дейностите на хакер. В крайна сметка агенцията за защита на потребителите проведе няколко срещи със служителите на дружеството. Огромно внимание обърнаха на шефа, Савана и мен. Познайте кой пое вината… Аз. Савана отрече да има каквато и да бил връзка с мен. Шефът застана зад нейната версия просто защото я чукаше всяка вечер, докато аз си мислех, че с по питие или вечеря от време на време връзката ни върви добре. След обвинението Савана изчезна. Две години по-късно ме пуснаха под гаранция, която клетата ми майчица плати. Това беше последното, което направи за мен преди да ме зачеркне официално от живота си.
Ezra Rheon 27 human fc: Sam Claflin
.Ezra Rheon
.Ezra Rheon
Citizen
Citizen

Брой мнения : 4
Join date : 18.11.2013

Върнете се в началото Go down

You wanna know the truth about love? Empty Re: You wanna know the truth about love?

Писане by - n.o.r.a. Нед Ное 24, 2013 5:35 pm

добре дошъл
- n.o.r.a.
- n.o.r.a.
Vincent sunshine
Vincent sunshine

Брой мнения : 561
Join date : 16.11.2013

https://ghostscanthurtyou.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите