Balestrino
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Коментари. Y8erm4g ▶Добре дошли!
в Балестрино

На пръв поглед, малкото градче Балестрино, изглежда идеално за отдих, разходка сред природата и тишина, която големият град не може да предостави. Само дето това китно градче, което изглеждаше така недокоснато от злото, криеше своите най-тъмни тайни. Хората изчезваха в гората, предполагайки се, че са отвлечени, но отново - без никакви доказателства. Нямаше нито кой да се обвини, нито какво да се направи. Някои посочваха с пръст укриващите се престъпници, но нищо не водеше към тях, изглежда напълно невинни. Други път смятаха, че присъстват някакви демонични, паранормални същества, които им причиняваха всичко това. Всеки сам избираше в какво да вярва.



BGtop Гласувайте за моя сайт в БГ чарт RealTop.net
Коментари. SukQ883 ▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Коментари. D7C7tm6 ▶Какво ново?
Latest topics
» Размяна на банери
Коментари. EmptyСъб Дек 21, 2013 11:49 am by nemesis;

» soldier on, sodier on
Коментари. EmptyВто Дек 03, 2013 10:51 pm by - n.o.r.a.

» Търся си другарче, за Рп.
Коментари. EmptyВто Дек 03, 2013 10:09 am by Alison

»  Alison
Коментари. EmptyПон Дек 02, 2013 10:11 pm by - n.o.r.a.

» Galaxy Night
Коментари. EmptyНед Дек 01, 2013 4:46 pm by Emmanuelle;

» i need a little help.
Коментари. EmptyНед Дек 01, 2013 4:19 pm by George Wilson

» What the girls want :Alexandra & Emmanuelle:
Коментари. EmptyСъб Ное 30, 2013 10:30 pm by Emmanuelle;

» And I remember all those crazy things ya said. You left them running through my head. You're always there. You're everywhere. But right now I wish you were here. - [ rose and adrian ]
Коментари. EmptyЧет Ное 28, 2013 5:37 pm by Rose Queen

» 3 months ago.
Коментари. EmptyЧет Ное 28, 2013 2:12 pm by George Wilson

Коментари. Dxcuc7d ▶Екипа

Vincent.

▶administrator


- n.o.r.a.△

▶administrator


Charles Darwin

▶administrator


.△.VIVIAN

▶moderator


orion·

▶ moderator


Alexandra..

▶moderator

Коментари. Di9ta4O ▶Top posters

Коментари.

5 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Коментари. Empty Коментари.

Писане by Victor. Нед Ное 17, 2013 10:46 am

Може да ми се чудите колко съм прекрасен!
Victor.
Victor.
Radicals ;33
Radicals ;33

Брой мнения : 47
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Vincent. Нед Ное 17, 2013 5:13 pm

И за пореден път се наложи да се ухиля на раздразнението ви, уважаеми Комунисте. 
Радвам се, че сте разстроен, дано настроението ви никога не се промени. 
С много любов, Витлер 
Vincent.
Vincent.
Nora treasure ;3
Nora treasure ;3

Брой мнения : 351
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Victor. Нед Ное 17, 2013 5:17 pm

Няма как да не съм разстроен покрай хорската глупост! Скъпи наследнико, силно се надявам да нямам повод за разочарование и покрай Вас.
С пресилена, бащинска обич:
Комуниста.
Victor.
Victor.
Radicals ;33
Radicals ;33

Брой мнения : 47
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Vincent. Нед Ное 17, 2013 5:18 pm

О, прелюбими татко. Някой ден, някога там, някой ще те накара да прогледнеш, сваляйки те от пост.
Дано съм аз. 
Vincent.
Vincent.
Nora treasure ;3
Nora treasure ;3

Брой мнения : 351
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Victor. Нед Ное 17, 2013 5:21 pm

Не си достатъчно обучен, сине! Бъди добър творец! Не посягай на чуждото и помни, че на този свят има 7 милиарда образа, които можеш да използваш <33
Victor.
Victor.
Radicals ;33
Radicals ;33

Брой мнения : 47
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Vincent. Нед Ное 17, 2013 5:29 pm

Така е, но докато ти си недоволен, аз ще съм щастлив. 
Дерзай и помни, че винаги ще има някой, който ще ти се противопостави. 
Vincent.
Vincent.
Nora treasure ;3
Nora treasure ;3

Брой мнения : 351
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by - Liberté. ♥ Нед Ное 17, 2013 8:08 pm

Говорим за оригиналност. Какво ще рече това ? Това ще рече ,че ''комуниста'' едва ли ще намери по-голям критик от мен ... а може би и по-раздразнен човек от мен ?! Говорим за оригиналност. Нека разгледаме няколко оригинални неща тук. Чудесно !
1.Винсънт , нищо лично , но от къде ти светна крушката за този лик ?
2.Това звание ''комунист'' кой ти го лепна, ''драги''. И внимавай с отговора , защото трябва да сме оригинални.
Да сме оригинални значи ,да не взимам чуждите идеи и да ги пренасяме в другите форуми , ''комунисте''.
Защо не се нарече социалист или либералист ? Примерно .. има толкова други различни от комуниста ...
Защо пък аз реших да взема точно Нинчето за лик ? Ами защото ми писна , и като гледам какво се случва искам да повърна дъга изпълнена с щастие на пода в стаята си.
Взех я , за да се приобщя към ограничения български стереотип. Всички сме толкова оригинални ,че НИКОЙ НИЩО НЕ МОЖЕ ДА ИЗМИСЛИ САМ.. и разбира се приема чуждите идеи за свои. :) Лека нощ , дано се задавите в собствената си гордост и оригиналност. <3
- Liberté. ♥
- Liberté. ♥
Citizen
Citizen

Брой мнения : 11
Join date : 17.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Vincent. Нед Ное 17, 2013 8:15 pm

За момент ще се дистанцирам от доброто ми настроение, именно защото няма как да не коментирам и аз. 
Има нещо, което се нарича "хумор", колкото и банално, а не 'оригинално' да звучи. 
First of all, в крайна сметка тук се забавляваме и няма нужда да се налага нечие чуждо мнение, когато е в ясен контраст с всички останали. Не разбирам защо си се засегнала чак толкова много. 
Приеми всичко на шега и недей да се впрягаш чак толкова, именно защото /ще се повторя, много 'оригинално' нали?/ сме тук да се забавляваме. Ако нещо те е издразнило относно 'комуниста', то се оплачи на мен или на другия админ, няма нужда да го нападаш публично. 
И когато говорим за оригиналност, няма дори какво да кажем, съдейки избора ти на лик. Противоречиш си сама. 
Както и да е, не знам защо изобщо тръгнах да се занимавам да отговарям.
Vincent.
Vincent.
Nora treasure ;3
Nora treasure ;3

Брой мнения : 351
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Vincent. Нед Ное 17, 2013 8:16 pm

А, да пропуснах нещо.
Какво против имаш моя лик? :д На човек смешно да му стане.
Vincent.
Vincent.
Nora treasure ;3
Nora treasure ;3

Брой мнения : 351
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by - Liberté. ♥ Нед Ное 17, 2013 8:21 pm

Другия админ много добре знае за какво иде реч тук. Нарочно съм с този лик .. щях да бъда с друг но някой го подаде на теб. :3 .. И мисля ,че и ''комуниста'' ще се досети за какво говоря. Все пак аз ''му'' лепнах това звание.
И повярвай , хич не ми е до забавление ,когато виждам някой да говори за оригиналност ,а самия той да не е такъв и да префасонира чуждите идеи. :)
И да има още хиляди ликове ,които мог да използвам ,за които едва ли някой ще се сети , но един от тях както казах беше подаден на теб. .. ето една причина поради която няма да ги използвам. Всички са достатъчно ограничени за да си направят 34567890 героя с първия нов лик ,който видят.
- Liberté. ♥
- Liberté. ♥
Citizen
Citizen

Брой мнения : 11
Join date : 17.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by - Liberté. ♥ Нед Ное 17, 2013 8:22 pm

Мисля ,че този който ти даде лика също може да ти обясни какво против имам... Не искам да бъда груба :)
- Liberté. ♥
- Liberté. ♥
Citizen
Citizen

Брой мнения : 11
Join date : 17.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by - n.o.r.a. Нед Ное 17, 2013 8:24 pm

добре, Вес нали ти казах, ако обвиняваш някой за Бетел е обвинявай мен, не него.. да предложих му го окей... но не се нахвърляй на него
- n.o.r.a.
- n.o.r.a.
Vincent sunshine
Vincent sunshine

Брой мнения : 561
Join date : 16.11.2013

https://ghostscanthurtyou.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Vincent. Нед Ное 17, 2013 8:26 pm

Аа, ясно. Значи ти си първият човек, който знае за този актьор Бетел, и изобщо първият видял 'великия' сериал Hart of Dixie.
Защо падаш толкова ниско, като казваш, че еди-кой-си префасонира твоите идеи? Става ясно, че познаваш тези хора, следователно можеш като бял човек да им го кажеш, без да има нужда да се заяждаш. Може и да не го правиш с цел, но начина ти на изразяване го показва прекалено ясно. :)
Не знаех, че вече стават такива проблеми именно заради ликове. За първи път присъствам на нещо подобно, честно. 
И какво значение има кой ми е показал този лик и т.н. ? Извинявай, но Нина Добрев я използват по няколко човека във форум, правят си хиляди герои, близнаци, тризнаци etc.
Когато констатираш, че стоиш зад оригиналността, поне заеми честна позиция. :)
Vincent.
Vincent.
Nora treasure ;3
Nora treasure ;3

Брой мнения : 351
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Emmanuelle; Нед Ное 17, 2013 8:29 pm

Ох, като в детската градина сте. Значи като има клюкарки, които пишат само за отбран кръг хора и действия има недоволни, като се забранят по-масови ликове - пак има. Най-забавно е, че спорите за глупости. Не сте първите, нито последните, които ще използвате даден лик. Да ви кажа ли колко Нини има по целия свят по такъв вид форуми, пък да не говорим и за други подобни. Докато има хора, които да гледах нашумелите сериали, ще има и използвани ликове, така че не се сърдете като в детската градина, че единия взел това, а другия не успял да го вземе. И мен много пъти ми се случвало да ми заемат предпочитам лик или нещо друго, но го преглъщам и отминавам, а не правя драми. Просто, който превари, той завари, знаете.
Emmanuelle;
Emmanuelle;
Citizen
Citizen

Брой мнения : 192
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by - Liberté. ♥ Нед Ное 17, 2013 8:30 pm

Майната му на тъпия лик ... не ми е чак толкова до лика колкото до другото ..

О нищо лично и не че искам да те обиждам ,но ти сляп ли си ?! Няколко пъти написах ,че взех именно Нина ,за да прекрача ''законите'' за ''оригиналност''.
Знам ,че никой друг до сега нямаше герой с Бетел защото из всички форуми аз бях с него. И не съм казала ,че съм първата ,която е знаела за лика или е гледала шибания сеирал , НЯКЪДЕ ДА ГО ПИШЕ ?! Казах ,че бях първата с него ... НО НЕ МИ Е ЗА ШИБАНИЯ ЛИК ... не знам за кой път го казвам...
- Liberté. ♥
- Liberté. ♥
Citizen
Citizen

Брой мнения : 11
Join date : 17.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by - Liberté. ♥ Нед Ное 17, 2013 8:34 pm

Emmanuelle; написа:Ох, като в детската градина сте. Значи като има клюкарки, които пишат само за отбран кръг хора и действия има недоволни, като се забранят по-масови ликове - пак има. Най-забавно е, че спорите за глупости. Не сте първите, нито последните, които ще използвате даден лик. Да ви кажа ли колко Нини има по целия свят по такъв вид форуми, пък да не говорим и за други подобни. Докато има хора, които да гледах нашумелите сериали, ще има и използвани ликове, така че не се сърдете като в детската градина, че единия взел това, а другия не успял да го вземе. И мен много пъти ми се случвало да ми заемат предпочитам лик или нещо друго, но го преглъщам и отминавам, а не правя драми. Просто, който превари, той завари, знаете.
Виж на мен главния проблем не ми беше за лика, ок. Майната му това е един шибан лик. Заядох се ,защото ''комуниста'' говори за оригиналност. А именно това ''комунист'' много добре знае кой му го лепна... Просто не разбирам как хора ,които взимат чужди идеи и ги префасонират в свои претендират за оригиналност ? Това изобщо не ми е ясно...
- Liberté. ♥
- Liberté. ♥
Citizen
Citizen

Брой мнения : 11
Join date : 17.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Vincent. Нед Ное 17, 2013 8:36 pm

 EMMANUELLE;, не знаеш колко си права хах
Интересно, не че искам да те обиждам, но точно Нина ли избра за да, както ти се изрази, 'прескочиш законите на оригиналност' ? НЯМА ТАКАВА ПРОСТОТИЯ, честно. Както и да е, майната му на лика и на Бетел, и на Нина. 
В крайна сметка, аз лично се забавлявах с 'комуниста', не защото се е нарекъл така, не защото претендира за оригиналност, а защото малко от малко е нещо различно, свежо във форумите. Оттам насетне, дали някой друг му го е лепнал не е моя работа. Ае със здраве. 
Vincent.
Vincent.
Nora treasure ;3
Nora treasure ;3

Брой мнения : 351
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Emmanuelle; Нед Ное 17, 2013 8:36 pm

Добре, тогава защо водите спор, щом не вие до лика? Какво като някой го е видял и го е взел? То остава сега всички с Нина или Кандис или Иън да се хванат за косите, защото един бил видял, а другите просто копирали.. Случва се. Дали е видян от сериала или от някой не се знае със сигурност, така че се спрете. Освен това не мисля, че схващате идеята за оригиналност дори. Не се говори са това кой пръв е видял някой лик, а че те са използвани прекомерно често и в крайна сметка се завърша в поне три Нини и двама-трима от другите. Идеята е да се забравят определени ликове хем за да няма такива спорове, хем за да има малко повече разнообразие. Това е оригиналността, а не кой пръв видял или кой от кого бил копирал и да се водят такива безумни спорове, които даже 'спор' не могат да се нарекат, а са само две мрънкания без основания и смисъл.

Ох.. То да не използва пък човек някакво име, което му е дадено. Има разлика между това да наречеш някого някакси и да претендираш, че е откраднато. Щом си го казал на някого, той може да си го използва както пожелае. Вече ако го е имало на друго място и е взето от там е друг въпрос.
Emmanuelle;
Emmanuelle;
Citizen
Citizen

Брой мнения : 192
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by - Liberté. ♥ Нед Ное 17, 2013 8:40 pm

Emmanuelle; написа:Добре, тогава защо водите спор, щом не вие до лика? Какво като някой го е видял и го е взел? То остава сега всички с Нина или Кандис или Иън да се хванат за косите, защото един бил видял, а другите просто копирали.. Случва се. Дали е видян от сериала или от някой не се знае със сигурност, така че се спрете. Освен това не мисля, че схващате идеята за оригиналност дори. Не се говори са това кой пръв е видял някой лик, а че те са използвани прекомерно често и в крайна сметка се завърша в поне три Нини и двама-трима от другите. Идеята е да се забравят определени ликове хем за да няма такива спорове, хем за да има малко повече разнообразие. Това е оригиналността, а не кой пръв видял или кой от кого бил копирал и да се водят такива безумни спорове, които даже 'спор' не могат да се нарекат, а са само две мрънкания без основания и смисъл.
Ама и ти вярно не четеш. Повтарям - критиките са ми към комуниста , а не към шибания Уилсън Бетел или ликовете като цяло. Проблема ми е комуниста ... уж много оригиналния..Това ми е проблема , защото знам че не той или някой друг му е лепнал тъпото звание , а именно аз и той го пренесе тук по дяволите и после е бил оригинален и претендира за останалите...
- Liberté. ♥
- Liberté. ♥
Citizen
Citizen

Брой мнения : 11
Join date : 17.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Victor. Нед Ное 17, 2013 8:45 pm

Скъпи деца, изключително радостен съм да открия, че искрицата, която пуснах не само се е разгоряла, а даже е лумнала в темата. Гледам вече втора страница спорите жестоко. Горд съм с вас!
Относно забележката на - LIBERTÉ. ♥, проверих значението на трите направления и ги сравних, осъзнавайки, че на лицето ми пише Тодор Живков, а не Георги Кирков или Петко Славейков. Все пак, обещавам да се замисля над това, което каза.
Относно проблема с лика- е, ами, реално, нямаше как да бъде взет, след като беше забранен. Пък и е редовна практика, практиката с този образ. А за другия лик- съвсем нямам представа какви размени са ставали.
Пожелавам ви лека нощ, мили човечета!
С обич:
Вашият провокативен татко.
Victor.
Victor.
Radicals ;33
Radicals ;33

Брой мнения : 47
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Vincent. Нед Ное 17, 2013 8:46 pm

Хахахаха, отговор, който не очаквах :D
Vincent.
Vincent.
Nora treasure ;3
Nora treasure ;3

Брой мнения : 351
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Emmanuelle; Нед Ное 17, 2013 8:47 pm

А ти прочете ли допълнението?!
Ти май бъркаш кражба и ползване. Добре ти си го дала това име, никой не казва, че някой друго го е дал. Но въпросът е, че си дала един прякор. Съвсем различно е, ако в друг форум е имало комунист и сега и тук има. Това, че си дала някакъв прякор няма нищо общо в оригиналността, защото никъде не пише, че той сам или някой друг му е дал това име. Просто има комунист. Точка.
Emmanuelle;
Emmanuelle;
Citizen
Citizen

Брой мнения : 192
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by - n.o.r.a. Нед Ное 17, 2013 8:47 pm

Ся аиде да ме чуете и комунсти и не момунисти, не ща Винсънт да заебе форума или тн, за тва престанете с тия спорове. Окей пределно ми е ясно защо Либерте е пламнала, знам обяснила ми е , ама хванете и се разберете на лично в скайп имате си го ... моля ви
- n.o.r.a.
- n.o.r.a.
Vincent sunshine
Vincent sunshine

Брой мнения : 561
Join date : 16.11.2013

https://ghostscanthurtyou.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Emmanuelle; Нед Ное 17, 2013 8:51 pm

Що па той да си тръгва, когато не е виновник в ситуацията? Ако го нямаше тоя проблем с Нина и мрънкането на определени индивиди, които искат да говорят оригиналности, ама после да не се използвали, то нямаше да се спори за нищо.
Emmanuelle;
Emmanuelle;
Citizen
Citizen

Брой мнения : 192
Join date : 16.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by - Liberté. ♥ Нед Ное 17, 2013 8:54 pm

фактически моите проблеми не опират и минимално до Нина, аз дори не харесвам актрисата. Използвала съм 2 пъти лика (сега и преди) и то нарочно. така че що не спрете да натяквате за шибаната Нина .. Нека стои в забранени на мен ми е дадоха т.е разрешена е и няма да я махна ей така от инат ,а не защото ми харесва или нещо подобно.
- Liberté. ♥
- Liberté. ♥
Citizen
Citizen

Брой мнения : 11
Join date : 17.11.2013

Върнете се в началото Go down

Коментари. Empty Re: Коментари.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите